Dalmunzie Castle – Van Kirkmichael naar Spittal of Glenshee
De tweede etappe van de Cateran Trail zou dinsdag wat steviger worden. In de winter niet te doen zonder pickel en stijgijzers … Viel uiteindelijk enorm mee. We waren vroeg genoeg in de buurt van Dalmunzie Castle om de standing stone bij het kerkje van Spittal of Glenshee te bezoeken.

Tocht was dus minder zwaar dan de reviews deden verwachten. Onderweg genoeg wildlife gespot. Grouse en verschillende groepen herten.
Dalmunzie Castle
Eind van de middag gemeld bij Dalmunzie Castle. De website is nogal ‘posh’. Maar gelukkig bleek de werkelijkheid ondanks de Michelin aanbeveling wat eenvoudiger. Heerlijk gegeten; gegrilde biefstuk met haggis 🙂

Overnachten in een kasteel of groot landhuis is altijd leuk. Ramen ‘s nachts niet te ver open in verband met vleermuizen.
Diep genoeg geslapen om de spoken ‘s nachts niet op te merken. Het spannendste was het internet via een satellietverbinding.